Co o nás říkají hvězdy

Zdroj: astrohled.cz
Hvězdy
Jak byste definovali svou povahu? Jste vznětliví, panovační anebo naopak upřímní a citliví? Vlastnosti člověka jsou úzce spjaty se znamením zvěrokruhu. Podívejte se, jak vás ohodnotí hvězdy!
kartarka
Beran = odvaha
Zrozenci Berana mají v krvi temperament, cílevědomost a bojovnost. Žádné jiné znamení nevyniká tak silnou motivací, odhodláním a pevnou vůlí. Beran si jde hrdě za svým cílem a neskolí ho ani sebevětší překážka.

Býk = vytrvalost
Býkovi nelze upřít vytříbené způsoby, smysl pro detail a smyslnost. Býk není žádný hazardní hráč a nevrhá se zbrkle do akce. Jeho reálný pohled na svět, důslednost a trpělivost mu mohou ostatní znamení zvěrokruhu jen závidět.

Blíženci = všestrannost
S Blížencem se nebudete nikdy nudit, jeho mysl je plná vitality a svěží energie. Toto vzdušné zvídavé znamení je ve společnosti jako doma. Blíženec se dokáže skvěle adaptovat, srší perfektními nápady a vtipem.

Rak = vnímavost
Rak má bez pochyby nejkomplikovanější povahu z celého zvěrokruhu. Nelze mu upřít velkolepou představivost, laskavost a schopnost porozumět ostatním lidem. Rak se někdy zbytečně sžírá svými představami, proto potřebuje v životě jistotu.

Lev = sebejistota
Znamení Lva lze rozpoznat na první pohled. Lev nepokazí žádnou zábavu a přitom si jde si hrdě za svým cílem. Velkorysost, podnikavost a sebejistota, to je výsada vznešeného znamení, které se jen tak něčeho nezalekne.

Panna = spolehlivost
V životě Panny musí být vše pevně nalinkované. Zrozenci Panny nesnesou nepořádek, neschopnost a sprosté urážky. Metodická mysl, praktický pohled na svět, vybrané způsoby a spolehlivost, to jsou nejsilnější stránky Panny.

Váhy = nerozhodnost
Váhy oplývají diplomatickým chováním a smyslem pro spravedlnost. Jejich mluva je elegantní a logická. Váhy se dokážou dokonale přizpůsobit a k životu potřebují harmonii a krásu. Vyznávají rovnoprávný férový partnerský vztah.

Štír = vášnivost
Štír je povaha plná kontrastů. Přátelskost, oddanost a trpělivost, to jsou pozitivní rysy tohoto znamení. Čas od času vyjde na povrch jeho chladná povaha, odstup a pocit nejistoty. Štír se umí tajně vloudit do mysli ostatních.

Střelec = nezávislost
Se Střelcem je zábava ve dne v noci. Jeho dobrodružná povaha ho žene do neznáma. Toto znamení má smysl pro spravedlnost. Definice Střelce? Nezávislost, idealismus, optimismus, nadšení do překonání životních cílů a tolerance.

Kozoroh = serióznost
Kozoroh se může zdát nenápadný, ale pomalými taktickými krůčky se dostane až na vrchol. Díky své intuici, pracovitosti, opatrnosti, bystrosti a důvěryhodnosti je oblíbeným kamarádem, partnerem i vedoucím pracovníkem.

Vodnář = originalita
Je zajímavé, že se Vodnář nebrání novým poznatkům, dobře snáší změny, ale neumí se dost dobře přizpůsobit. Mezi jeho silné stánky patří vynalézavost, otevřenost, svobodomyslnost, nezávislost a intuice.

Ryby = citlivost
Znamení Ryby vyniká obětavostí, citlivostí a schopností vcítit se do strastí jiných. Ryba je přizpůsobivá i náladová. Těžko se smiřuje s prohrou a nechá se snadno ovlivnit názory jiných, na což často doplácí. Klíčovým pozitivem je bohatá fantazie a představivost.