Květiny skryté v znameních zvěrokruhu


Zodiac Znamení
Každé znamení má jinou energii a každá žena jiný styl. Ke každému znamení patří jiná barva, kámen, strom a ke každé ženě jiná květina. Jaká květina vystihuje Vás?
kartarka
Kdy jindy proniknout do tajů květin v horoskopu, než právě na MDŽ. Nemusíme bezmezně věřit hvězdám, ale většinou instinktivně tíhneme k nějaké květině. Jen jsme dosud nevěděli proč. Jak tedy správně vybrat?

Beran 21.3. – 20.4.
Frézie
Z lidí narozených ve znamení Berana vyzařuje síla, energie a sebedůvěra. Mívají významné postavení ve společnosti. Svou výraznou a specifickou vůní se jim podobá Frézie.

Býk 21.4. – 20.5.
Alstroemérie
Lidé narození v Býku jsou kreativní. Mají vytříbený smysl pro krásu a rádi se krásnými věcmi obklopují. Alstroemérie je výrazná a vybízí k obdivu, stejně jako tito lidé.

Blíženci 21.5. – 21.6.
Růže
Zrozenci Blíženců dokážou okouzlit svým šarmem a schopností dobře volit slova. Růže také od pradávna přitahuje pozornost a vzbuzuje obdiv. Zároveň je velmi univerzální.

Rak 22.6. – 22.7.
Hortenzie
K sentimentálním Rakům, majícím smysl pro rodinu a domov, hortenzie právem patří. Nadýchanými květy jim umožňuje využít prostor ke snění a pro jejich bujnou fantazii.

Lev 23.7. – 23.8.
Slunečnice
Ti, kdo se narodili ve znamení Lva, jsou výrazní a oslňující jako slunečnice. Slunečnice vždy zaujme pozornost, stejně jako člověk narozený v tomto znamení.

Panna 24.8. – 23.9.
Lilie
Panny i lilie připomínají nevinnost, ctnost a čistotu. Jsou to vlastnosti obou, znamení Panny i květin. Proto k sobě již od pradávna svou symbolikou patří.