Milování v přírodě podle zvěrokruhu

Zdroj: astrohled.cz
Láska
Žhnoucí letní dny a vlahé noci vábí k milování v přírodě. Každé znamení zvěrokruhu se na milostné hrátky pod širým nebem dívá jinak, ale najdou se místa, kde každé znamení řekne přece jen ano. A jaké ideální místo je to vaše?
kartarka
Berani milují plápolání táboráku
Berani jsou znamením ohně a síly. Ale také mají romantickou duši a nepohrdnou žádným dobrodružstvím. Vůně táboráku a možnost sledování odrazu plamenů na kůže své lásky, to je tedy opravdu jak se patří rozvášní. Jejich výkon si pak s plameny v ničem nezadá, ani s žhavými uhlíky.

Býk volí piknik
Býci jsou především požitkáři, a i sex je pro ně oblíbeným rozmazlováním. Pokud už je bude vábit laškování v přírodě, pak ideálně na piknikové dece, někde docela v ústraní mezi dobrotami a dobrým pitím pro správné naladění. Stejně tak královsky se ale dovedou chovat ke svému protějšku.

Blíženci si dají líbit pobřeží
Blíženci jsou znamením vzduchu a nejlépe se cítí na otevřeném prostranství, kam může i vítr. Dělá jim dobře sledovat při vášnivé zábavě stejně vášnivý pohyb vln a kombinovat ho se sněním, čichovými i sluchovými vjemy. I při milování budou nápadití a rádi vyzkoušejí vícero poloh a vícero míst.

Rak si dá líbit studánku
Raci jsou do jisté míry stydliví a do velké míry láskyplní. Milují intimní spojení, a právě to se jim báječně podaří navázat na magických místech, třeba těch, kde prýští léčivé prameny a kde se nacházejí tajné lesní studánky. Tady budou moci rozehrát jemné struny své sexuality.

Lvi mají rádi sluneční paprsky
Lvi mají velký sex apel a rozpaky příliš netrpí. Při milování se rádi nechávají hýčkat nejenom svým partnerem, ale i žhavými slunečními paprsky, které dovedou laskat každičké zákoutí jejich pokožky a které umí rovněž pořádně rozpálit. Pak budou jejich spojení připomínat velkolepé sluneční erupce.

Pannu zláká obilí
Pannu milování na veřejnosti dvakrát neláká, protože dá na to, co si druzí pomyslí, ale najdou se i výjimky. Prostopášné myšlenky ji často mohou napadat, míjejí-li zlátnoucí pole, v kterých by se dalo ideálně skrýt a dovádět po vzoru předků. Polohy mají rádi tradiční a výdrž obdivuhodnou.

Váhy nepohrdnou poryvy větru
Váhy mají romantickou a nespoutanou duši. Jsou velmi citliví k různým vjemům, a zatímco poryvy větru zaženou většinu lidí do domovů, je to láká naopak spíše k odhazování svršků a užívání si pěkně divoké milostné jízdy. Oblíbené jsou pro ně polohy, které jim umožní dostatek volnosti i vzrušení.

Štíra fascinuje vodopád
Štíři jsou ochotni se milovat téměř kdekoliv, jen když přeskočí jiskra. Jsou velmi vášniví a živočišní, jako afrodiziakum na ně mohou působit třeba vodopády, které jsou jejich spřáteleným vodním živlem a obdobně mocným jako oni, když mají v náručí svou drahou polovičku.

Střelci se nechají unést západem nebo východem Slunce
Střelci jsou sice ohnivci, ale ne vždy musí hořet naplno, potrpí si i na romantické doutnání a hloubku. Obojí v sobě spojuje východ nebo západ Slunce. Plejáda barev na obloze stejně jako hluboký pohled do partnerových očí – to berou. Umí se zcela ponořit do jedinečnosti daného okamžiku.

Kozoroh se uchýlí do lesa
Kozorozi jsou i v horkých letních dnech venku zdrženliví, ovšem vůně lesního vzduchu v kombinaci s měkkým mechem, a hlavně absencí lidí okolo, to všechno může udělat své a oni se vrhnou svému protějšku do náručí sami a budou klidně těmi, kdo udávají jako divoženky milostný tón.

Vodnáři hlasují pro hvězdnou oblohu
Vodnáři jsou volnomyšlenkáři a snění pro představuje podstatnou část milostných zážitků. Milování si proto maximálně užijí pod hvězdnou oblohou, kdy mohou na vlně rozkoše vystoupat skutečně až k jednotlivým zářícím souhvězdím. Jednou pro ně rozhodně nebude dost.

Ryby přitahuje rybník
Ryby jsou něžné, ale zároveň touží dokazovat okolí pravý opak. Místo, kde najdou správné naladění je pro ně spojeno s vodou a nemusí jít o žádné velké plochy. Docela jim postačí rybník, maskování mezi doutníky a vysněná bezpečná náruč, v které zažijí nezapomenutelné okamžiky.