Dny v týdnu a jejich magie

Zdroj: astrohled.cz
Magie
Co dělat v pondělí a k čemu využít energii soboty? Už od pradávna měly dny v týdnu jinou magii. Naši předkové vykonávali v každém dnu jinou činnost, proto pro vás máme malou ochutnávku energií, které v těchto sedmi okruzích proudí.
kartarka
Pondělí
První den v týdnu ovládá Měsíc. Tento den je plný energie, proto je určen k pestré škále aktivit. Pokud máme vytyčený cíl, měli bychom ho uskutečnit právě v pondělí. Na výsluní se drží tvůrčí činnost, koníčky a náročné povinnosti. Říká se, že je pondělí jako stvořené k plození dětí. Lze vykonávat léčebné rituály a věnovat se relaxaci těla i duše.

Úterý
I když je úterý nejnáročnějším dnem, je vhodné věnovat se fyzicky náročným činnostem i sportu. Večer tak či onak padneme k zemi. Už je to prostě dané. Nejsou doporučovány obzvláště vážná rozhodnutí a psychická zátěž. Vykonávání magie se v úterý nedoporučuje, člověk je velice unavený. Tento den je sice plný sebedůvěry, ale všeho s mírou, vždyť náleží Marsu.

Středa
Středa je spojena s planetou Merkur a jakoby dělí týden. V tento den jsme podnikaví a dobře komunikujeme. Ve středu je velká pravděpodobnost vítězství a hodí se pro vyražení na cestu. Rovněž dodává energii a pomáhá uskutečnit tajné sny. To platí nejvíce v oblasti lásky a citů. Pakliže máme dělat ve středu zkoušku je to dobré znamení, překonáme všechny touhy.

Čtvrtek
Čtvrtý den týdne osloví řešením finančních záležitostí. Čtvrtek náleží práci a úspěchu v ní. Potřebujete hypotéku? Vyrazte právě ve čtvrtek, nad kterým dřímá mocný Jupiter. Lze počítat se snadným rozuzlením nesvárů a dlouhodobých komplikací. I ve společnosti se dobře pobavíme. Získáme nové přátele a možná i pozornost milostného života. Blíží se přeci konec týdne!

Pátek
Konec pracovního týdne v sobě nese vášeň a překvapení. Je dobré věnovat se rodině a trávit s ní dost času. Není od věci zajít do kina či na dětské hřiště. Milostným hrátkám jsou dveře otevřené, únava opadá, vitalita stoupá. Pátek je spiklencem Venuše, bohyně lásky. Když je pátek v úplňku, je možné provádět rituály spojené s dosažením lásky. Noční rej i postelové radovánky ožívají.

Sobota
Tento den je pod záštitou planety Saturn. Vybízí k pracovním aktivitám, která však nesmí překonat maximum sil. V sobotu je dobré provádět kouzla posilující tělo i duši a rituály odhánějící zlo. Soustředění a rozhodnost vládnou sobotě více než kdy jindy. Je to smutné, ale sobotní rozchody prý nejsou tak bolestné. To platí i pro ukončení jiných nevhodných vztahů.

Neděle
Říká se, že je neděle dnem Slunce, a tak by to mělo i vypadat. Všudypřítomná energie donutí získat něco doposud nedosažitelného. Klidně lze prodat dům i naplánovat pořádky ve firmě. V neděli má člověk větší odvahu a nabízí naději. Plánovací den, to je neděle, a to i v případě dovolené a výletu s rodinou. Rozhodně není doporučeno přepínání, nýbrž relaxace s blízkými.