Výklad karet po telefonu

Kartářky Star
Esoterika Tarot Astrologie Zodiac Magie Terapie
Věštění po telefonu skýtá celou řadu výhod. Nasnadě je ta hlavní. Nikam nemusíme chodit, není nutné se u vědmy objednávat ani na objednaný termín následně pamatovat. Zkrátka vytočíme číslo a během několika sekund můžeme hovořit s naší oblíbenou kartářkou.
kartarka
Další výhodou je anonymita. Hovory ve věštírně Orisio nejsou monitorovány.
Věštkyně nevidí číslo volajícího, a proto záleží na každém klientovi, zda uzná za vhodné se představit, anebo zůstat zcela nepoznán.

Pravidelní klienti, kteří si ke svojí vědmě vypěstují důvěrnější vztah, se pak zpravidla s kartářkou znají a mohou volat přímo její linku. Neméně podstatnou výhodou je účtování po minutách. Pakliže totiž chceme položit kartám pouze jednu anebo dvě konkrétní otázky, je zbytečné sjednávat si s vědmou hodinové sezení a utrácet tisíce.

I deseti, patnáctiminutový telefonní rozhovor může odhalit množství detailů a podrobností. A to jak z budoucnosti, tak ze stejně důležité minulosti. Velkou výhodou je časová variabilita. Některé situace vyžadují rychlé rozhodování a nemusí k nim docházet jen ve dne.

Do svojí telefonické věštírny mohou klienti volat pro odpovědi z karet klidně i v noci, když již mají klid na důležité myšlenky, ale zrovna tak i nad ránem, před tím než začne denní shon.

Někdy může být ta nejvhodnější chvíle i o víkendu. Výhodou je tedy i to, že s telefonní kartářkou se můžete spojit kdykoliv.