Vyložte si andělské karty


Láska Andělé Esoterika Tarot
Mnoho let jsem si pohrávala s tarotovými sadami, ale vždy mě něco odradilo. Až mi do ruky se dostaly Andělské tarotové karty od Doreen Virtue, které jsou plné lásky a pochopení.
kartarka

Kladný přístup k problémům a neděsí hned každého člověka strašidelnými kartami, jako je smrt apod. Každá karta ukazuje volbu, která se nám nabízí a v každé situaci ukazuje tu naději a možnosti, které se nám dostávají.

Doreen Virtue a její úžasné sady karet jsou obohacující a vždy pohladí duši.

Pokud máte zájem o poselství od těchto nádherných Andělských tarotových karet. Velice ráda vám zpracuji poselství, které  vás nasměruje na cestu uvědomění. Stačí zaslat data narození, koho se otázka týká a přesná otázka, na kterou chcete znát odpověď.Cena zpracování výkladu  42,- Kč / Minuta
Více informací na emailu: kartarkystar@seznam.cz

„Snažili jsme se, aby vám Andělské tarotové karty pomohly pocítit lásku, soucit a naději, které tarot přináší do života. Naším největším přáním bylo, aby vám tyto karty přinesly obrovské požehnání na vaší duchovní cestě. Rádi bychom, abyste byli schopni k tarotu přistupovat tak, jak jsme k němu vždy přistupovali i my – jako k andělské mapě ukazující cestu k radostnému životu.“Doreen Virtue, Ph.D. a Radleigh Valentine.


Kartářky online po telefonu