10. astrotipů, jak najít spřízněnou duši


Láska Esoterika
Všichni víme, že hledání vyhovujícího partnera není úplně jednoduché a určitě na to neexistuje univerzální recept. Deset praktických astrologických rad vám v tom ale může trochu pomoci!
kartarka
Pokud již máte to štěstí, že těchto deset astrologických tipů nepotřebujete, můžete si jejich čtením zkrátit dlouhou chvíli a zamyslet se, zda na nich něco je. 

1.
 Pozorně si všímejte pohybů Měsíce. Je lepší setkávat se s novými lidmi během fáze dorůstání Měsíce, tedy po novoluní a před úplňkem. V této době totiž stoupá energie. A naopak, když Měsíc couvá, energie se zmenšuje, takže není vhodná doba na realizaci vašich romantických cílů.

2. Vztahy se stejnými znamením mohou být skvělé. Pokud potkáte někoho, kdo se narodil ve stejném znamení nebo jen pár dní před nebo po vašich narozeninách, zvažte, zda to nestojí za vážný vztah, protože to může znamenat, že vaše osobnosti budou velmi kompatibilní. 

3. Jste-li narozeni ve znamení, jehož elementem je oheň, měli byste se vyhýbat poměru s vodním znamením, protože tento element nejspíše uhasí plameny vaší vášně. Navíc se může lehce stát, že vodní znamení začnou být svým ohnivým protějškem až nezdravě posedlá. Zkrátka, většinou nejde o úplně nejlepší kombinaci. 

4. Všímejte si, kde v horoskopu dotyčné osoby stojí Měsíc, ten totiž definuje lidskou sexualitu. Například Blíženec s Měsícem ve smyslném Štíru je i mnohem vášnivější než člověk narozený ve stejném znamení s Měsícem v prakticky a materiálně založeném znamení Kozoroha. 

5. Pokud jste zemské znamení, měli byste se raději vyhnout vztahům s ohnivými znameními, protože vás mohou psychicky spálit a opustit vás, zatímco vy zůstanete osamoceni s pocitem naprostého vyčerpání! Také to není příliš romantická kombinace.

6. Vztahy vzdušných a zemských znamení mají tendenci stát se spíše platonickými, ne aby nabraly romantický směr vývoje událostí, takže pokud toužíte po vášni a vzrušení, ohnivá a vodní znamení budou lepší volbou.

7. Zjistěte si, kde v horoskopu objektu vašeho zájmu leží Venuše, pokud můžete zjistit jeho den narození a v nějaké online aplikaci si prohlédnout postavení hvězd. Venuše je planeta lásky a v určitých ohledech je vstřícnější než ostatní. Například osoba s Venuší ve Štíru může být tak trochu sadista, zatímco osoba s Venuší v Býku hledá partnera na celý život. 

8. Znamení, v němž se v danou chvíli Měsíc nachází, také dokáže výrazně ovlivňovat vztahy a milostný život. Nejlepší je hledat lásku, když se Měsíc nachází ve znamení, které je pod vládou Venuše - jako Býk a Váhy.

9. Dejte si pozor na retrográdní dráhu Merkuru! Nezačínejte si žádné románky, když tato planeta na obloze couvá. O tomto jevu se můžete na internetu dozvědět hodně. Zpětný pohyb Merkuru nastává čtyřikrát ročně a způsobuje, že lidé chodí pozdě na schůzky, dochází k nedorozuměním a hádkám i mezi lidmi, kteří by spolu jinak úplně normálně vycházeli. 

10. Lidé, kterým je souzeno, aby spolu zůstali po dlouhou dobu, sdílí velké množství planet v sedmém domě. Pokud mají dvě osoby ve hvězdách určeno, že mají vstoupit do svazku, pak budou mít v sedmém či osmém domě horoskopu Jupiter, planetu manželství. Horoskopy pro kompatibilitu partnerských vztahů najdete na internetu nebo si je můžete nechat vypracovat přímo na míru profesionálním astrologem.

Jak již bylo řečeno, žádný jednotný návod na hledání partnera a spokojené soužití ve vztahu neexistuje. Výše uvedené rady rozhodně nejsou rozkazem k tomu, aby se astrologicky nekompatibilní páry okamžitě rozešly. Jistě znáte otřepanou frázi, že výjimka potvrzuje  Kartářky online po telefonu
Zdroj:astrohled.cz