Ryby 2020


Horoskop pro znamení Ryby na rok 2020
kartarka

Horoskop na rok 2020 Rybám předpovídá, že vás čeká rok plný akce a dobrodružství. Budete se cítit být impulsivnější, sebevědomější a nezávislejší, než jste se cítili v minulých letech. Zároveň budete realističtější a podaří se vám lépe porozumět světu kolem vás. Všechno, co v životě potkáte, poznáte anebo si osvojíte, přinese změnu ve vaší osobnosti. To, jací budete v roce 2020, jak se budete cítit, a jak se budete schopni postavit k novým výzvám, možnostem a příležitostem, je jen odraz toho, co jste zažili v minulých letech.

 

KARIÉRA

 

Práce vás bude inspirovat k tomu, abyste byli v roce 2020 ještě více uvolnění a schopnější. Využívejte své přirozené schopnosti a nadání k tomu, abyste se v práci odlišili od ostatních. Pokud vám vaše současné zaměstnání nedovolí využít vaše schopnosti, váš potenciál, dovednosti a nadání naplno, může být rok 2020 ideálním rokem na změnu. Pokud se vám podaří najít práci, která vám umožní dělat to, v čem jste dobří, neváhejte ani chvilinku a jděte do toho! Nejlepších výsledků se vám totiž podaří dosáhnout pouze tehdy, když pracujete pod minimem tlaku, ale za to s maximálním potěšením.

 

LÁSKA

 

Horoskop na rok 2020 všem rybám předpovídá, že vztahy v roce 2020 budou lepší, než vztahy v minulých letech.

Pokud už ve vztahu jste, můžete se těšit na to, že do sebe začnou konečně některé věci zapadat a že se vám podaří celkově naladit na stejnou notu. Díky tomu zažijete nový pocit štěstí, spokojenosti i lásky.

Jestli jste nezadaní, čeká vás v roce 2020 spousta příležitostí k seznámení. Mnohé z nich budou skvělé, ale pouze dvě budou vynikat mezi ostatními a nedají vám spát. To, pro koho se nakonec rozhodnete, je pouze na vás, ale nemusíte se ničeho obávat. Obě tyto možnosti jsou velmi vyrovnané a přinesou do vašeho života něco, co vám až dosud chybělo.

 

Měsíční horoskop pro Ryby

 

Leden 2020

Snažte se získat zpět svoji ztracenou energii relaxací.

Únor 2020

Buďte připraveni čelit nevyhnutelným změnám.

Březen 2020

Pracujte na rozvíjený svých schopností.

Duben 2020

Chovejte se k lidem tak, abyste jim neubližovali.

Květen 2020

Měsíc plný tvrdé práce a přesčasů.

Červen 2020

Nesnažte se bojovat s tím, co už jste prohráli a raději zkuste přezkoumat situaci.

Červenec 2020

Váš rozpočet může být velmi těsný.

Srpen 2020

Podaří se vám překonat všechny výzvy.

Září 2020

Věnujte se jen tomu, co jste schopni dotáhnout do konce.

Říjen 2020

Raději dvakrát přemýšlejte, než něco podniknete.

Listopad 2020

Zamyslete se nad tím, co chcete od života.

Prosinec 2020

Měsíc plný otázek, na které znáte odpovědi jen vy.

 

Když to shrneme, rok 2020 bude pro všechny Ryby plný obav z odhalení jejich skutečné osobnosti. Uvolněte se aspoň před vašimi nejbližšími a zažijete báječný rok 2020!