Kozoroh 2020


Horoskop pro znamení Kozoroh na rok 2020
kartarka

Pokud potřebujete ve svém životě změnit cokoliv osobního, pak je rok 2020 tou nejlepší možnou volbou, kdy začít. Co vás trápí nejvíce? Je to váš milostný, společenský, pracovní anebo osobní život? Bez ohledu na to, co a jak moc vás to trápí, pokud do řešení vašeho problému vložíte celé své srdce a mysl, půjde to lépe, než si dokážete představit. Když budete dostatečně vytrvalí, a trpěliví, nenajde se nic, čeho byste v roce 2020 nedosáhli.

Lidé narození ve znamení Kozoroha mají tendenci být vysoce praktičtí a ambiciózní lidé. Někdy mohou být pesimističtí, ale umí se s tím vyrovnat svojí vtipností. Díky těmto vlastnostem jste schopní chopit se každé příležitosti, kterou vám život přihraje do cesty.

 

KARIÉRA

 

Všechny kontakty, které se vám v minulých letech podařilo posbírat, se vám můžou v roce 2020 hodit.

Jestli podnikáte, vzpomeňte si na všechny klienty, se kterými jste spolupracovali a snažte se navázat tam, kde jste přestali. I sebemenší zákazník může být pro budoucnost vašeho podnikání stěžejní.

Pro kariéru zaměstnance je také důležité navazování vztahů se všemi lidmi, které pracovně potkáte, ale také s kolegy, i nadřízenými. Díky dobrým vztahům se vám může podařit vyniknout natolik, že si vás všimnou správní lidé na správných místech.

 

LÁSKA

 

Milostný život v roce 2020 bude pro Kozorohy ve znamení závazků a trvalejších vztahů. Je dost možné, že se váš milostný život stane středobodem vašeho života. Nebojte se závazku, jakým dlouhodobý vztah bezesporu je, a uvolněte se. Už brzy se objeví první z několika zajímavých příležitostí, které vás v roce 2020 čekají.

Pokud jste zadaní, přišla ideální doba k posunutí vašeho vztahu někam dál. Co takhle si promluvit o společné domácnosti? Stejně tak byste uspěli s výběrem nejvhodnější doby na zásnuby a následně i svatební den. Možná, že by bylo zajímavé, promluvit si také o možnosti založit spolu rodinu a radovat se společně z dítěte.

V roce 2020 obecně platí, že není nic, co by nebylo v lásce dovoleno.

 

Měsíční horoskop pro Kozorohy

 

Leden 2020

Váš narozeninový měsíc plný všeho dobrého.

Únor 2020

Měsíc plný vzrušení a nových plánů.

Březen 2020

Snažte se vzdělávat, anebo osvojovat nové dovednosti.

Duben 2020

Než se pro něco rozhodnete, dobře si to promyslete.

Květen 2020

Přestaňte pochybovat o svých schopnostech a snažte se realizovat vaše plány.

Červen 2020

Postupujte opatrně a neudělejte žádné unáhlené rozhodnutí.

Červenec 2020

Snažte se dovést svůj tým k vítězství a přestaňte se bát udělat první krok.

Srpen 2020

Potřebujete rovnováhu ve všech směrech.

Září 2020

Přestaňte se zabývat drobnostmi a místo toho přemýšlejte o celku.

Říjen 2020

Snažte se soustředit na dosažení svého cíle.

Listopad 2020

Pomozte vašim blízkým v těžké situaci.

Prosinec 2020

Měsíc plný lásky a pochopení.

 

Když to shrneme, rok 2020 bude pro všechny Kozorohy plný nových úžasných příležitostí. Nezáleží na tom, které se dokážete chopit. Nemělo by být těžké zažít pocit maximálního štěstí.