Střelec 2020


Horoskop pro znamení Střelec na rok 2020
kartarka

Horoskop na rok 2020 Střelcům předpovídá, že se budou cítit být více sebejistí. To vám pomůže v mnoha různých aspektech vašeho života. Budete mít nejlepší předpoklady k tomu, abyste vyřešili všechny problémy, které se mohly vyskytnout v loňském roce a zbavit se tak nepříjemného břemene, které si s sebou nejspíš nesete. Rok 2020 bude ideální rokem, na vyřešení všech problémů z minulosti v současnosti, aby se vytvořila cesta pro lepší budoucnost.

Pokud chcete dosáhnout co možná nejlepších výsledků, budete se muset obrnit trpělivostí. Zkuste být odvážnější, otevřenější a vytrvalí a dosáhnete všeho, co si zamanete.

 

KARIÉRA

 

Nejspíš sami cítíte, že vám jde práce pěkně od ruky. Horoskop na rok 2020 předpovídá, že se vám v práci může podařit dosáhnout velkého pokroku. Sice budete muset roce 2020 pracovat více, než obvykle, ale také se vám bude v průběhu celého roku lépe dařit. Jestli vám něco pořádně zamává s energií, pak to bude právě vaše práce. Když se budete cítit být unavení a vyčerpaní, snažte se ve svém volném čase co nejvíc relaxovat.

Zkuste požádat nadřízeného, aby vám svěřil projekt, o kterém víte, že se vám bude líbit, nebo popřemýšlejte nad možností rozjet vlastní podnikání.

 

LÁSKA

 

Je dost možné, že v roce 2020 zatoužíte po změně, ve vašem milostném životě.

Pokud jste svobodní, pak je na čase hledat nového partnera. Je více pravděpodobné, že se zamilujete do někoho nového, koho teprve potkáte, než že byste zahořeli k některému ze svých přátel, nebo k bývalému partnerovi. Největší šanci k tomu, abyste potkali nové lidi, budete mít, když navštívíte nová místa, nebo zkusíte nové věci.

Jestli jste zadaní, a váš vztah nikam nevede, je rok 2020 nejlepším rokem k tomu, abyste tento neperspektivní vztah ukončili.

Jestli je naopak všechno ve vašem vztahu tak, jak by to mělo být, a jste šťastní, pak je na místě zvážit další kroky. Mohli byste spolu začít bydlet, zasnoubit se, nebo popřemýšlet o dítěti.

 

Měsíční horoskop pro Střelce

 

Leden 2020

Budete vědět přesně, co udělat dál.

Únor 2020

Měsíc lásky a romantiky. Než se pustíte do nového vztahu, radši si to promyslete.

Březen 2020

Buďte opatrní na lidi, které potkáte.

Duben 2020

Ideální měsíc pro osobní rozvoj.

Květen 2020

Vaše schopnosti vám pomůžou postoupit hodně dopředu.

Červen 2020

Uspořádejte si vaši mysl, život a myšlenky.

Červenec 2020

Budete hledat odpovědi na všechny nezodpovězené otázky.

Srpen 2020

Dejte si pozor na svoje činy. Ponesete za ně následky.

Září 2020

Měsíc soudů a soužení.

Říjen 2020

Finanční výdělky budou velmi pozitivní.

Listopad 2020

Snažte se co nejvíce času strávit se svými blízkými.

Prosinec 2020

Přišel čas na cestování a dovolenou.

 

Když to shrneme, rok 2020 bude pro všechny Střelce příležitostí, které přijdou a zase odjedou. Vyberte si některé z nich, chyťte je a něpouštějte!