Střelec 2021

Kartářky Star
Horoskop pro znamení Střelec na rok 2021
kartarka

Horoskop na rok 2021 předpovídá Střelcům klidný rok plný prosperity. Obvykle jsou Střelci ve svojí podstatě velmi nespoutaní a vedou bláznivý život. Letos přijde velká změna, protože i ti nejdivočejší z vás budou mnohem klidnější a umírněnější. Nemyslete si ale, že se kvůli tomu budete nudit! Nejvíc vzrušení zažijete v rámci vašeho společenského života. Rozhodně byste měli začít více cestovat a poznávat nová místa, kultury i lidi.

 

KARIÉRA

 

Připravte se na to, že v roce 2021 budete nuceni mnohem víc spolupracovat s ostatními. Snažte se víc si věřit a být sebevědomější. Čím lepší spolupráce s ostatními se vám podaří navázat, tím kvalitnější budou i výsledky vašeho společného snažení.

Když se vám nepodaří najít s kolegy stejnou řeč, připravíte tak živnou půdu pro malé i větší konflikty mezi vámi a vašimi kolegy, které se pak budou řešit jen velmi těžko. Může se dokonce stát, že negativně ovlivní veškerou vaši celoroční práci.

 

LÁSKA

 

Možná, že jste v minulosti nabyli pocit, že se vaše vztahy dostaly do zajetých kolejí a upadly malinko do stereotypu. Horoskop na rok 2021 naštěstí předpovídá, že nic není navždy a vás čeká velká změna.

Už počátkem roku pocítíte příliv energie, která vám bude po celý rok 2021 dodávat chuť a elán být impulzivnější, hravější a zajímavější. Díky tomu nabere váš současný vztah úplně jiné obrátky, a stane se o mnoho víc vzrušujícím. Dejte si pozor, abyste nesklouzli k pokušení, a všechno bude v naprostém pořádku.

Stejnou energii samozřejmě pocítí i ti z vás, kteří jsou zatím nezadaní. Buďte na pozoru! Již brzy byste mohli narazit na někoho, kdo vám ve vašem životě už dlouho chyběl.

 

 

Měsíční horoskop pro Střelce

 

Leden 2021

Zaměřte se na svoji práci a dočkáte se za to příjemné odměny.

Únor 2021

Jestli se vám naskytne příležitost k cestování, rozhodně ji využijte.

Březen 2021

Nezapomeňte rozdělit pozornost spravedlivě mezi všechny vaše blízké.

Duben 2021

Svobodní najdou lásku, zadaní dosáhnou zlepšení ve vztahu.

Květen 2021

Najděte rovnováhu mezi svým osobním a pracovním životem.

Červen 2021

Utrhněte se chvíli z práce a cestujte.

Červenec 2021

Zaměřte pozornost na svoje duševní i fyzické zdraví.

Srpen 2021

Odpočiňte si chvilku, než se dají věci kolem vás opět do zběsilého pohybu.

Září 2021

V první polovině měsíce pravděpodobně budete muset řešit rodinné problémy.

Říjen 2021

Zaměřte se na svůj pracovní život, ale opatrně, abyste nenarušili ten osobní.

Listopad 2021

Snažte se pracovat víc duševně, než fyzicky.

Prosinec 2021

Udělejte všechno proto, abyste uzavřeli všechny vaše rozjeté projekty.

 

Když to shrneme, rok 2021 bude pro všechny Střelce rokem vzestupů a pádů. Naštěstí pro vás, bude cest vzhůru mnohonásobně víc.