Štír 2020


Horoskop pro znamení Štír na rok 2020
kartarka

Zapomeňte na minulost. V roce 2020 se budete cítit, jako byste byli od minulosti úplně osvobozeni. Budete volnější a schopní dělat velká rozhodnutí sami za sebe. To nejlepší, co můžete udělat, abyste se cítili co možná nejlépe, je zaměřit se na svoje koníčky a v podstatě dělat stále dokola jen věci, které máte rádi a které vás učiní šťastnými.

V roce 2020 budete pociťovat příval pozitivní energie a obecně budete šťastnější a spokojenější, než v minulých letech. Využijte tuto energii naplno a užijte si rok 2020 se vším, co s sebou přináší.

 

KARIÉRA

 

Rok 2020 nebude pro Štíry příliš produktivní. Je dost možné, že vám vaše současná práce nepřináší radost a že se v ní nudíte. Pokud ano, pak byste zřejmě potřebovali velkou změnu! Jedná se ale o závažné rozhodnutí. Než se definitivně rozhodnete, nechte si to pořádně projít hlavou.

Pokuste se najít takovou práci, která by nejenom odpovídala vašim schopnostem, ale která by vás také bavila a naplňovala vás. Opustit jednu nudnou práci a najít si místo ní další, stejně tak nudnou práci, by totiž nedávalo žádný smysl, protože by to vůbec nic nevyřešilo. Zamyslete se nad tím, co byste opravdu chtěli, a pokud je potřeba pro získání takového místa něco udělat, rozšířit si vzdělání, nebo kvalifikaci, udělejte to! Osobní rozvoj vám půjde přímo skvěle a výsledek bude stát za to!

 

LÁSKA

 

Váš milostný život bude pokračovat v podobném duchu, jako tomu bylo minulý rok. Malou změnu ovšem určitě zaznamenáte a jistě i přivítáte – rok 2020 bude velmi vášnivým rokem, a to i pro nejnáročnější milovníky.

Pokud jste ve vztahu, nebojte se znovu zapálit oheň, který mezi vámi už možná trošku vyhasíná. Zajděte si spolu na rande, užijte si chvilky strávené ve dvou a oddejte se vášnivému milování.

Jestli ještě zadaní nejste, rozhodně nebudete o nic ochuzeni. Příležitostí k tomu, abyste potkali někoho zajímavého, budete mít hned několik. Ostatní bude už jen na vás.

 

Měsíční horoskop pro Štíry

 

Leden 2020

Oddáte se mnoha úkolům, z nichž bude většina úplně zbytečná.

Únor 2020

Budete mít pocit, že nemáte nad ničím žádnou kontrolu.

Březen 2020

Zpomalte a nepřeceňujte svoje síly.

Duben 2020

Všechno bude fungovat ve váš prospěch, tak toho využijte.

Květen 2020

Skvělý měsíc pro hledání vaší životní cesty.

Červen 2020

Přestaňte komplikovat bezvýznamné maličkosti a raději se naučte plánovat.

Červenec 2020

Vraťte se k nedokončeným problémům.

Srpen 2020

Naučte se přijímat odmítnutí, kterým musíte v životě občas čelit.

Září 2020

Vyhněte se špatným návykům, na kterých byste si mohli vytvořit závislost.

Říjen 2020

Přichází období plné lásky a tepla.

Listopad 2020

Měsíc vašeho narození vám dodá velkou sílu zvládnout všechno, co se vám postaví do cesty.

Prosinec 2020

Ideální období pro lásku, romantiku, těhotenství a nové vztahy.

 

Když to shrneme, rok 2020 bude pro všechny Štíry ve znamení nutnosti udělat spoustu rozhodnutí. Pokud budou správná, bude váš rok 2020 skvělý!