Štír 2021

Kartářky Star
Horoskop pro znamení Štír na rok 2021
kartarka

Horoskop na rok 2021 je pro všechny Štíry výzvou k tomu, aby nedělali vše tak okatě a snažili se být více diskrétní, což může být pro většinu z vás velmi obtížné.

Snažte se do ničeho nevrhat po hlavě. Udržujte si neustálý odstup, a to jak v osobním a intimním životě, tak i v pracovním. Obzvláště v zaměstnání držte vztahy s ostatními spíše při zemi. Přílišné kamarádění by mohlo ohrozit všechno, co jste si dosud vybudovali.

 

KARIÉRA

 

V roce 2021 budete pracovat mnohem víc produktivně, než v dřívějších dobách. Jestli máte tu možnost, najděte si nějaké místo, kde budete moci pracovat nerušeně a především úplně sami. Spolupráce s ostatními by vás mohla zbytečně rozptylovat a to rozhodně nechcete. Pokud se od vás týmová spolupráce očekává, nesnažte se jí vyhýbat „zuby nehty“. Jen ji prostě sami nevyhledávejte.

Jestli budete mít možnost volby, v rámci pracovního zařazení, dejte si velký pozor na to, abyste si vybrali to, co vás opravdu baví. Jen tak můžete být v práci spokojení a naučit se něco nového, co pro vás bude velkým přínosem i do dalších let.

 

LÁSKA

 

Jestli jste zadaní, může být rok 2021 ideálním rokem k posunutí vašeho vztahu o velký kus dál. Nejste ještě manželé? Pak přichází nejlepší čas přemýšlet o zásnubách. Nejlepší doba, pro žádost o ruku, je od poloviny dubna do prvního týdne v květnu.

Jestli nejsou zásnuby z jakéhokoliv důvodu na místě, pak je dobré, zkusit si položit jiné otázky. Co děti? Nebo naopak, pokud máte problémy, není na čase se rozejít?

Jestli jste nezadaní, rozhodněte se, jestli vůbec po romantickém vztahu toužíte. Dost možná zjistíte, že vám vaše svoboda a volnost vlastně velmi vyhovuje.

 

 

Měsíční horoskop pro Štíry

 

Leden 2021

Zaměřte se na vaše komunikační schopnosti.

Únor 2021

Raději předcházejte problémům, místo abyste je museli řešit.

Březen 2021

Snažte se najít rovnováhu mezi osobním a pracovním životem.

Duben 2021

Přehodnoťte, jestli je nutné, trávit v práci tolik času.

Květen 2021

Budete vášnivější, oblíbenější a vyhledávanější.

Červen 2021

Červen přináší kombinaci velkých i malých změn.

Červenec 2021

Pokud letos plánujete dovolenou, nechte to až na druhou polovinu měsíce.

Srpen 2021

V práci budete produktivnější než kdy dřív.

Září 2021

Přišel čas zpomalit a odpočinout si.

Říjen 2021

Velmi silně pocítíte obnovený pocit sebedůvěry, především v práci.

Listopad 2021

Zapracujte na pochybnostech a raději udělejte něco pro to, aby zmizely.

Prosinec 2021

Snažte se dokončit všechny projekty začaté v roce 2021.

 

Když to shrneme, rok 2021 bude pro všechny Štíry poněkud komplikovanějším rokem. Nevěste hlavu a hlavně se nevzdávejte! Většina z toho, co vás potká, skončí dobře.