Váhy 2020


Horoskop pro znamení Váhy na rok 2020
kartarka

Horoskop na rok 2020 Vahám předpovídá, že bude tento rok snazší, než obvykle. Budete mít méně povinností a více času dělat věci, které dělat chcete. Dobře strávený čas s vašimi koníčky vám přinese spoustu radosti. Rok 2020 bude plný příležitostí k tomu, abyste se konečně zaměřili sami na sebe, na vlastní potřeby a zájmy, ale také na vztahy.

Váhy jsou kreativní a inteligentní osobnosti často s romantickou duší a okouzlující povahou. Díky tomu nemají problém přijmout jakoukoliv výzvu a chopit se příležitostí, které jim rok 2020 přihraje do cesty.

 

KARIÉRA

 

V roce 2020 budou muset všechny Váhy pracovat více, než obvykle. To je hlavní důvod, proč byste si měli ponechat dostatek času také sami pro sebe, a svoje koníčky. Sice budete díky takovému vytížení docela zaneprázdněni, ale alespoň se budete cítit být šťastní!

Vyhněte se pocitu provinilosti, pokud se v nějakém momentu budete potřebovat na chvilku zastavit a odpočinout si. Časté přestávky nejen potřebujete, ale rozhodně si je i zasloužíte. Pokud se budete cítit být příliš unavení, nebojte se říct ostatním o trošku prostoru anebo o pomoc. Spolupráce s ostatními lidmi vám může pomoci udělat více věcí za kratší dobu.

 

LÁSKA

 

Jestli jste v minulosti měli nějaké problémy se vztahy, letos očekávejte pravý opak. V podstatě jde říct, že se o ně ani nebudete muset nějak víc starat a všechno půjde tak, jak má. Existuje pouze malá šance, že by se mohlo něco pokazit a naopak velká šance, že bude všechno fungovat v naprosté harmonii. Raději si ale zapamatujte to, co jste se o lásce naučili v minulých letech. Určitě vám vaše zkušenosti dobře poslouží i v roce 2020!

Obecně jde říct, že budete mít větší kontrolu nad svým milostným životem, než tomu bylo v minulých letech.

Nenechte vašeho partnera, aby vás tlačil do něčeho, co si nepřejete. Nespokojte se s nikým, ke komu máte sebemenší výhrady. Riskovali byste z hlediska dlouhodobé spokojenosti opravdu hodně.

 

Měsíční horoskop pro Váhy

 

Leden 2020

Plánování budoucnosti nebylo nikdy snadnější.

Únor 2020

Příznivé období pro zahájení nových projektů.

Březen 2020

Problémy mohou ovlivnit vaši mysl a rozrušit vás.

Duben 2020

Snažte se vyvažovat svoje myšlenky a činy.

Květen 2020

Měsíc skvěle využité energie.

Červen 2020

Všechno jde tak, jak má.

Červenec 2020

Pomalý měsíc, který vám umožní hodit se trošku do klidu.

Srpen 2020

Teď není ten správný čas postavit se problémům, které vás trápí.

Září 2020

Můžete se zamilovat, anebo vstoupit do manželství.

Říjen 2020

Příznivý měsíc pro podnikání a nové vztahy.

Listopad 2020

Co se může pokazit, to se pokazí, ale pořád se udržíte v sedle.

Prosinec 2020

Snažte se strávit co nejvíc času se svými blízkými.

 

Když to shrneme, rok 2020 bude pro všechny Váhy rokem plným pracovních povinností. Udělejte si dostatek času na ty, které máte rádi a budete maximálně šťastní!