Váhy 2021

Kartářky Star
Horoskop pro znamení Váhy na rok 2021
kartarka

Horoskop na rok 2021 přináší jen ty nejlepší zprávy o naplňování nadějí a pozitivních změnách ve všech oblastech vašeho života. Zaměřte se především na svoje intimní a osobní vztahy. Zkuste jít více za tím, co cítíte a rozum nechte odpočívat. Díky tomu se budete po celý rok 2021 cítit o mnoho šťastnější.

Snažte se netrápit nad chybami z minulosti, a raději v nich a v jejich řešení hledejte poučení, které je klíčem k lepším zítřkům.

 

KARIÉRA

 

Rozhodnutí, před která budete v roce 2021 postaveni, budou mnohem složitější, než se na první pohled mohlo zdát. Od března do července budete zaneprázdněni víc, než kdykoliv předtím. Zůstaňte ale v naprostém klidu a zachovejte si nadhled a profesionální přístup. Více práce může přinést více dobrých výsledků, následný pracovní postup, který bude spojený s větší finanční odměnou, poznáváním nových lidí a cestováním.

 

LÁSKA

 

Počátkem roku 2021 budete prožívat všechno mnohonásobně silněji a intenzivněji. Budete cítit lásku až do konečků prstů. Nezáleží na tom, v jaké fázi vztahu jste, jestli jste spolu zrovna na té nejlepší cestě, máte problémy, nebo hledáte někoho jiného. Emoce, které vás naplní, vám pomohou najít tu nejlepší cestu k vaší duševní pohodě, klidu, lásce, poblouznění, zamilovanosti. Dost možná ke všemu pěknému najednou.

Řiďte se především tím, co chcete vy. Dělejte si radost a snažte se vždy udělat to, co považujete za správné a nejvíc vzrušující. Obecně bude pro všechny Váhy v roce 2021 platit to, že to dobré si k vám najde cestu samo. Jen je potřeba jít tomu trochu naproti.

 

 

Měsíční horoskop pro Váhy

 

Leden 2021

Do vašeho osobního života vstoupí štěstí.

Únor 2021

Zaplaví vás vlna kreativity a vášně.

Březen 2021

Očekávejte zlepšení ve vztahu k dětem, nebo mladistvým příbuzným.

Duben 2021

Váš intimní život získá nový náboj a jiskru.

Květen 2021

Zaměřte se na sebe – na duševní i fyzické zdraví a kariéru.

Červen 2021

Očekávejte malé zpomalení způsobené výkyvem nálad.

Červenec 2021

Zaměřte se více na pracovní projekty.

Srpen 2021

Přichází příval štěstí do vašeho osobního a společenského života.

Září 2021

Vaše přitažlivost se zvedne na maximum.

Říjen 2021

Je potřeba zaměřit více pozornosti na práci a kariéru.

Listopad 2021

Nebojte se zvolit možnost, která může být rizikem.

Prosinec 2021

Buďte rozhodnější, jinak budete muset čelit důsledkům vaší nerozhodnosti.

 

Když to shrneme, rok 2021 bude pro všechny Váhy rokem plným naděje, štěstí a naplněnosti. Snažte se rozložit si to pěkné tak, aby vám vydrželo na celý rok 2021.