Lev 2020

Kartářky Star
Horoskop pro znamení Lev na rok 2020
kartarka

Horoskop na rok 2020 všem Lvům předpovídá, že přichází rok osobního růstu. Tou nejlepší zprávou pro vás je, že pocítíte zvýšené množství energie, která vám pomůže zvládnout všechno, co budete potřebovat nebo chtít. Vaše tvůrčí energie zafunguje na maximum, ale nebojte se, o schopnost brát věci takové jaké jsou, tím nepřijdete. Rok 2020 je tím nejlepším pro práci na osobních cílech a hledání cesty ke splněným snům. Pokud si půjdete tvrdě za tím, co si přejete, můžete toho dosáhnout!

Lvi jsou kreativní, milující a vzrušující lidé. I když víte, že pro to, abyste dosáhli úspěchu, je potřeba tvrdě pracovat, umíte se taky stejně tak dobře bavit. Zachovejte si výjimečnou schopnost rozdělit energii mezi práci a odpočinek tak, jak skvěle fungovala do teď a nic vás neohrozí.

 

KARIÉRA

 

Pozornost, kterou budete schopni věnovat práci v roce 2020, bude obrovská. I když se možná budete muset vypořádat s nepříjemnou kancelářskou politikou, z velké části by pro vás měla být práce snadná i přes to, že jí budete mít o něco víc. Zkuste se dát dohromady s některým ze spolupracovníků, nebo požádat nadřízené o pomoc. Nebojte se, nic tím neztratíte. Naopak se vám může podařit vyniknout. Hlavně se snažte za všech okolností, udržet všechny ostatní v klidu, aby nevznikaly žádné případné konflikty, vzniklé z naprosto zbytečných nedorozumění.

Nebojte se chytit svoji příležitost pevně do rukou, a jděte si za splněním svých snů.

 

LÁSKA

 

Pokud máte rádi něco nového, pak bude pro vás rok 2020 velmi oblíbeným rokem. Přichází období změn, a záleží jen na vás, vašem aktuálním stavu a na tom, co si sami přejete, jaké změny to budou. Pořádně si promyslete, co vlastně v milostném životě postrádáte, čeho máte už dost a po čem toužíte, protože až se začnou objevovat první příležitosti, měli byste už být připraveni rychle se rozhodovat, jestli jich využijete anebo raději počkáte na nějakou další.

 

Měsíční horoskop pro Lvy

 

Leden 2020

Naučte se plánovat, v mnohém vám to usnadní práci.

Únor 2020

Nepřemýšlejte nad maličkostmi.

Březen 2020

Kariéru dejte chvilku do pozadí a věnujte se lásce a romantice.

Duben 2020

Konečně pochopíte, co se to kolem vás poslední dobou děje.

Květen 2020

Pokud chcete podnikat, pak přišla nejlepší doba.

Červen 2020

Nebojte se a postavte se proti nepřízni osudu s úsměvem na tváři.

Červenec 2020

Chyťte se pevně příležitosti, která vám zaklepe na dveře.

Srpen 2020

Budete až po okraj naplněni novou silou a vášní.

Září 2020

Měsíc pro zábavu, setkávání s přáteli a nekončící večírky.

Říjen 2020

Přichází ten pravý čas, abyste se postavili na vlastní nohy.

Listopad 2020

Starosti o finance můžete s klidem hodit za hlavu.

Prosinec 2020

Udělejte si čas na svoji rodinu a vezměte si dovolenou.

 

Když to shrneme, rok 2020 bude pro všechny Lvy příležitostí, jak si připravit všechno pro lepší budoucnost. Tak směle do toho!