Lev 2021

Kartářky Star
Horoskop pro znamení Lev na rok 2021
kartarka

V roce 2021 bude potřeba vyvinout nemalé úsilí, abyste mohli dosáhnout co možná nejlepšího vyvážení vašeho pracovního, společenského i milostného života. Díky tomu dosáhnete citelného zlepšení ve vztazích, ale i po finanční stránce. Nebude to snadné, jako ostatně spousta situací, kterým budete v roce 2021 vystaveni, ale výsledek bude rozhodně stát za to.

Připravte se na to, že budete muset často velmi tvrdě pracovat na tom, abyste dosáhli toho, co si přejete, nebo potřebujete. Pamatujte si, že hranice vašich schopností jsou takové, jaké si je sami určíte.

 

KARIÉRA

 

Rok 2021 přinese příval nové energie, kterou se vám bude v průběhu roku dařit směřovat tím správním směrem. Díky tomu bude snazší organizování a řešení úkolů, množství práce, i problémů, které přijdou.

Jen to, že se budete snažit vyjít se spolupracovníky, ještě není zárukou toho, že i oni se budou snažit vycházet s vámi. Dejte si pozor, aby vás některý z nich nemile nepřekvapil a nesnažil se vámi dosažené úspěchy vydávat za své.

 

LÁSKA

 

Zamilovaným Lvům se bude v roce 2021 výjimečně dařit. Přemýšleli jste už o tom, jaký další krok, byste mohli ve vašem vztahu udělat? Pokud se něco takového najde, přejděte od plánování ke konání.

Jestli se nad vašim vztahem objevily pochybnosti a neklape to jako dřív, zkuste se podívat na problém tak, jak ho vidí váš protějšek. Mělo by vám to pomoci celou situaci lépe pochopit. Jestli se vám to podaří, je velká šance na obrat k lepšímu.

I svobodným a nezadaným se blýská na lepší časy. Můžete si jen tak užívat, stejně jako potkat někoho zajímavého. Příležitostí budete mít spoustu, a volba je jen na vás.

 

 

Měsíční horoskop pro Lvy

 

Leden 2021

Najděte si nové přátele, kteří při vás budou stát po celý rok.

Únor 2021

Váš společenský život bude dočasně v mírném útlumu.

Březen 2021

Věnujte zvýšenou pozornost financím a investicím.

Duben 2021

Soustřeďte se více na svoji kariéru, určitě vyniknete.

Květen 2021

Přišel čas trošku zvolnit a věnovat se rodině.

Červen 2021

Ideální doba na romantiku, lásku a poznávání.

Červenec 2021

Vyhraďte si čas také sami pro sebe.

Srpen 2021

Kariéra může úzce souviset s vaším osobním životem - starejte se o obojí stejně.

Září 2021

Naslouchejte ostatním, abyste pochopili, čím procházejí.

Říjen 2021

Konečně přichází tolik zasloužená úleva a relaxace.

Listopad 2021

Nalezená rovnováha se pozitivně odrazí na vašem zdravotním stavu.

Prosinec 2021

Budete postaveni před velké rozhodnutí, ve kterém s klidem obstojíte.

 

Když to shrneme, rok 2021 bude pro všechny Lvy rokem, plným velkých i malých rozhodnutí. Nezapomínejte, že o budoucnosti rozhodujete nakonec vždy pouze vy sami.