Rak 2020


Horoskop pro znamení Rak na rok 2020
kartarka

Stává se vám často, že přemýšlíte nad tím, „co by bylo, kdyby“, anebo jak změnit něco, co vám na sobě nejvíc vadí? Pak přichází nejvhodnější chvíle zjistit, co vlastně chcete, jací jste a jací chcete být. Nechte se inspirovat tím, co vás obklopuje, lidmi, které každý den potkáváte a naslouchejte svému vnitřnímu hlasu. Rok 2020 je tím nejlepším rokem pro to, abyste se chytli šance uspořádat si myšlenky, sny touhy i potřeby a abyste mohli začít znovu a jinak.

Raci jsou opatrní a nemají rádi změny. Připravte se ale na to, že rok 2020 s sebou určité změny přinese. Běžte jim naproti a uvidíte, jak vám obrátí život k lepšímu.

 

KARIÉRA

 

Je dost možné, že se ve vašem zaměstnání stane něco, co vás rozhodí. To samo o sobě neznamená, že to bude něco špatného. Může se stát, že budete muset soupeřit s někým o to, na čem jste už dlouhou dobu pracovali. Jestli chcete uspět, seberte všechny síly a vrhněte se sebevědomě do boje o to, co vám patří. Pokud se vám to nepodaří, nic hrozného se nestane. Když budete úspěšní, můžete se těšit na nové, dobré věci.

Motivujte a připravujte se tak, že si budete vytvářet malé a snadno splnitelné pracovní cíle.

 

LÁSKA

 

Z podstaty nejsou Raci vůbec vybíraví. V roce 2020 byste tuto vlastnost měli změnit! Máte na to, dostat to nejlepší, co se dá, tak se nesnažte jako vždy spokojit s tím, co je snadnější získat. V lásce to platí stonásobně!

Vaše přátelská povaha a charisma okouzlí nejednoho člověka. Přitáhněte k sobě pozornost nových přátel, potenciálních partnerů, ale především těch, co už jsou blízko kolem vás. Horoskop na rok 2020 vám předpovídá, že máte v lásce vše dovoleno.

 

Měsíční horoskop pro Raky

 

Leden 2020

Měsíc otázek, zmatků a nedorozumění.

Únor 2020

Buďte opatrní na všechno, co se děje kolem vás.

Březen 2020

Ideální měsíc pro studium a sebevzdělávání.

Duben 2020

Připravte se na pořádnou nálož emocí.

Květen 2020

Zaměřte všechnu energii na práci, která vyžaduje vaši stoprocentní pozornost.

Červen 2020

Přichází nové příležitosti, které budou pracovat ve váš prospěch.

Červenec 2020

Váš narozeninový měsíc, ve kterém budete šťastni ve všech aspektech vašeho života.

Srpen 2020

Odvažte se zahájit projekt, na kterém pracujete už několik měsíců.

Září 2020

Budete připraveni čelit všem překážkám, které vám vstoupí do cesty.

Říjen 2020

Měsíc, kdy propadnete do novým vztahům.

Listopad 2020

Než učiníte zásadní rozhodnutí, raději si to dvakrát promyslete.

Prosinec 2020

Příznivé období lásky a romantiky.

 

Když to shrneme, rok 2020 bude pro všechny Raky ve znamení změn. Nebojte se jich. Drtivá většina z nich povede k lepšímu.