Rak 2021

Kartářky Star
Horoskop pro znamení Rak na rok 2021
kartarka

Rok 2021 s sebou do vašeho života přinese spoustu změn. Raci obecně změny nemají přímo v lásce, ale v momentu, kdy si na ně zvyknete a přijmete je, bude všechno v naprostém pořádku, Nezapomínejte na to, že ne všechny změny jsou vždy negativní.

Horoskop na rok 2021 s sebou přináší pro všechny Raky spoustu skvělých věcí. Stačí jen, abyste zůstali otevření novým příležitostem a trošku se jim snažili jít naproti.

 

KARIÉRA

 

Rozehrajte v práci hru s kreativitou. Buďte nápadití, buďte vynalézaví, ale pořád se snažte neztrácet disciplínu. Díky tomu bude pro vás práce mnohem pohodovější a vy šťastnější.

Jestli pracujete v odvětví, kde pro kreativitu není místo, snažte se vnést do práce alespoň něco nového. Nové nápady, nový úhel pohledu. Existuje menší riziko, že byste se mohli dostat do stresu, ale věřte, že pokud se budete snažit více přemýšlet a o trošku míň se rozptylovat, všechno dobře dopadne.

 

LÁSKA

 

Rok 2021 přinese do vašich vztahů nový náboj. Je jedno, jestli jsou to vztahy pracovní, intimní, nebo přátelské. Obecně platí, že si budete blíž, než kdy dřív.

Jestli jste v minulosti měli ve vztahu k někomu blízkému nějaké problémy, v roce 2021 dojde k velkému obratu a situace se může výrazně zlepšit. Pokud byl váš vztah v harmonii, je velká šance, že se vám podaří posunout ho v roce 2021 někam dál. Toužíte-li po společném bydlení, svatbě, nebo dítěti, pak přišel ten správný čas.

Nezadaní Raci, buďte otevření. Nejpozději v polovině roku 2021 potkáte člověka, kterého už nebudete chtít nechat odejít.

 

 

Měsíční horoskop pro Raky

 

Leden 2021

Ideální doba pro zlepšení pracovních i osobních vztahů.

Únor 2021

Nesmírně šťastný měsíc, hlavně co se týká lásky.

Březen 2021

Zapracujte na svých projektech a posuňte je kupředu.

Duben 2021

Sami ucítíte, že jste produktivnější, než obvykle.

Květen 2021

Ideální čas na kariérní posun.

Červen 2021

Snažte se najít rovnováhu mezi osobním a pracovním životem.

Červenec 2021

Nebojte se utrácet peníze za svoje zájmy, i to je potřeba.

Srpen 2021

Odhodlejte se a udělejte maximum pro dosažení dlouhodobých cílů.

Září 2021

Snažte se co nejvíce času strávit s rodinou.

Říjen 2021

Vyrazte ven za zábavou nebo poznáním.

Listopad 2021

Nenechte se vystresovat nervozitou šířící se ve vašem okolí.

Prosinec 2021

Důvěřujte svým instinktům.

 

Když to shrneme, rok 2021 bude pro všechny Raky kombinací komplikací, hledání řešení a příležitostí. Změny jsou nevyhnutelné a potřebné.