Blíženci 2020

Kartářky Star
Horoskop pro znamení Blíženci na rok 2020
kartarka

Rok 2020 bude pro všechny Blížence rokem nového začátku. Jestli se nudíte, zkuste něco nového. Jestli je toho na vás moc, snažte se ukončit to, co vás nejvíc vyčerpává, a pokuste se zapracovat na změně životního stylu. Dělejte jen to, co máte rádi, a nenechejte si to nikým a ničím vzít. 2020 je váš rok, tak se postarejte o to, aby byl nezapomenutelný!

Blíženci jsou mnohdy nepochopeni kvůli své rozpolcené povaze. Netrapte se tím. Sami nejlépe víte, jak se zachovat, abyste se měli skvěle.

 

KARIÉRA

 

Horoskop na rok 2020 Blížencům předpovídá, že to nejlepší, čeho v práci dosáhnou, přijde ve chvíli, kdy budou pracovat samostatně. I když je samozřejmě potřeba budovat vztahy se svými kolegy, nadřízenými a obchodními partnery, někdy je nejlepší najít si klidné místo, kde vás nikdo nebude při práci vyrušovat.

V roce 2020 se od vás bude očekávat víc. Pravděpodobně budete tlačeni do toho, abyste pracovali velmi tvrdě a v rychlém tempu. Nenechte se vystresovat a snažte se zůstat v klidu. Vše hravě zvládnete!

 

LÁSKA

 

Váš milostný život bude letos intenzivnější, než kdy dřív. Loni jste se možná místy i nudili, zato letos se dočkáte pořádného okořenění. To však ještě samo o sobě neznamená, že najdete uspokojení jen ve vztazích na jednu noc. Vaše potřeba lásky, pochopení a opory vás vždy přivede zpět, do klidných vod trvalého vztahu. Pokud budete mít zase pocit, že vás něco ve vztahu nebaví, snažte se nejprve najít něco nového k vyzkoušení se svým partnerem, než abyste rovnou podnikali výlety za novým vzrušením někde jinde.

I ti blíženci, kteří jsou zatím stále nezadaní, budou mít spoustu příležitostí k navázání trvalého vztahu, který bude pro všechny Blížence v roce 2020 velmi výhodný.

 

Měsíční horoskop pro Blížence

 

Leden 2020

Přemýšlejte o dalším kroku a více se soustřeďte na vzdělávání.

Únor 2020

Zajděte si na výstavu a nakrmte svoji intelektuální stránku.

Březen 2020

Bude pro vás těžké mlčet o věcech, o kterých nesmíte mluvit.

Duben 2020

Zapracujte na zlepšení vztahů s přáteli a rodinou.

Květen 2020

Zkuste se naučit meditovat.

Červen 2020

Pocítíte potřebu udělat něco nového.

Červenec 2020

Přemýšlejte nad budoucností a zkuste si udělat plány.

Srpen 2020

Může se stát, že přijdou těžší časy.

Září 2020

Snažte se lépe komunikovat se svými blízkými a kolegy.

Říjen 2020

Budete muset učinit důležitá rozhodnutí, která by mohla změnit vaši budoucnost.

Listopad 2020

Pomozte lidem, kteří vám poskytnou duševní mír.

Prosinec 2020

Rušný měsíc plný rozporuplných pocitů.

 

Když to shrneme, rok 2020 bude pro všechny Blížence plný menších či větších úskalí, které ovšem ve finále všechny zvládnete vyřešit.