Býk 2020


Horoskop pro znamení Býk na rok 2020
kartarka

V minulých letech jste museli řešit mnoho změn, a proto jistě uvítáte, že vám horoskop na rok 2020 předpovídá snadnější cestu k návratu ke stabilnějšímu a poklidnějšímu období. Budete to právě vy, kdo bude určovat tempo a sled věcí, které přijdou. A stejně tak je jen na vás, a na vašem uvážení, jestli a jaké změny v roce 2020 uděláte.

Býci jsou starostliví a často pomáhají ostatním lidem. Je na čase, abyste se zaměřili také sami na sebe a začali naplňovat svoje představy, sny a cíle.

 

KARIÉRA

 

Horoskop na rok 2020 vám předpovídá, že pokud budete chtít uspět, bude potřeba, abyste se chovali obzvláště profesionálně.

Jestli jste zaměstnancem, snažte se najít si na všem, co děláte něco kreativního. Bylo by ideální, pokud by se vám podařilo najít si něco, u čeho byste mohli myslet kreativně. Téměř v každé práci se najde, byť sebemenší, prostor pro kreativní myšlení. Díky tomu se zbavíte stresu a budete připraveni na nové příležitosti.

Pokud podnikáte, nebojte se, že byste měli o práci nouzi. Spíše naopak. Nové příležitosti se jen pohrnou.

 

LÁSKA

 

Býci, čeká vás klidný, stabilní, harmonický a láskou naplněný rok 2020. Tento rok bude nanejvýš důležité, abyste si sami v sobě ujasnili, po čem toužíte a kam chcete, aby váš vztah směřoval. Příležitosti, které přijdou, vám umožní dosáhnout všeho, o čem sníte. I když kvůli tomu budete muset udělat pár rozhodnutí, a někdy možná i trošku nepříjemných, z dlouhodobého hlediska se vaše snaha rozhodně vyplatí.

Jestli jste nezadaní, hoďte se do gala a vyrazte mezi lidi. Příležitostí se naskytne celá řada a záleží tak jen a jen na vás, jestli se chcete jen pobavit anebo navázat dlouhodobý, láskyplný vztah. S vaším osobním kouzlem, příjemným vystupováním a příležitostmi, které vám rok 2020 přinese, pro vás bude seznamování hračka.

 

Měsíční horoskop pro Býky

 

Leden 2020

Zaměřte se především na zdraví.

Únor 2020

Obrňte se velkou dávkou trpělivost.

Březen 2020

Čekejte zlepšení v oblasti financí.

Duben 2020

Zaměřte se na zlepšování obchodních a kariérních vyhlídek. Rodinu dejte chvíli do pozadí.

Květen 2020

Příznivý měsíc pro cestování.

Červen 2020

Očekávejte nové, velké příležitosti.

Červenec 2020

Ideální měsíc pro získání nových dovedností a rozvíjení šancí pro získání nového zaměstnání.

Srpen 2020

Může se stát, že přijde nečekaný finanční obnos.

Září 2020

Užijte si čas strávený s přáteli a rodinou.

Říjen 2020

Lidé, kteří vám v životě ublížili, ponesou důsledky jejich chování.

Listopad 2020

Přišel čas nových začátků a šťastného období.

Prosinec 2020

Nejlépe si užijete dlouhou dovolenou se svými blízkými.

 

Když to shrneme, rok 2020 bude pro všechny Býky ve znamení velkého množství práce, ale také zaslouženého odpočinku s blízkými.