Býk 2021

Kartářky Star
Horoskop pro znamení Býk na rok 2021
kartarka

Horoskop na rok 2021 zlehka upozorňuje všechny Býky na nutnost přijmout fakt, že bude pravděpodobně potřeba udělat velké změny a nebát se chopit nových příležitostí. Pro tvrdohlavého Býka může být velmi obtížné podřídit se a pochopit, že se musí k výzvám, kterým bude vystavený, postavit čelem. Někdy to může být velmi obtížné, ale v průběhu roku uvidíte, že se objeví i jiné novinky, které vám naopak ve vašem snažení značně pomůžou.

Nebojte se odvázat a trošku si zariskovat. Především od druhé poloviny roku 2021 je velmi pravděpodobné, že se vám risk vyplatí.

 

KARIÉRA

 

První polovina roku 2021 bude poněkud pracovně rušnější, než bývá obvykle, ale nemusíte se obávat. Hvězdy Vám budou nakloněny a doslova vás nabijí pozitivní energií, aby pro vás bylo snazší udržet krok se vším novým, co vás po pracovní stránce potká.

V průběhu roku 2021 budete muset udělat mnoho velkých, obchodních rozhodnutí, která budou vyžadovat velkou míru vaší pozornosti, přemýšlení a rozhodnosti. Nebojte se udělat krok do neznáma a povolte uzdu svojí fantazii. Zároveň se ale ujistěte, že jste se rozhodli správně.

 

LÁSKA

 

Milostný život v roce 2021 pravděpodobně nezaznamená žádné větší změny. To samo o sobě nemusí být vlastně vůbec špatné. Proč taky měnit něco, co je zaběhnuté a funguje? Jestli už vztah máte, je téměř jisté, že všechno zůstane tak, jak je. Nejspíš půjdete stejným směrem, a i když pravděpodobně nedojde k žádným velkým posunům kupředu, dobré je, že by nemělo dojít ani k žádnému významnému zhoršení. Jestli je váš vztah rozvrácený, zůstane v tomto stavu stejně tak i nadále.

Býci, kteří jsou svobodní, nejspíš také svobodní zůstanou. To ale ještě neznamená, že vám to tak nebude vyhovovat. Naopak! Užívejte si všechny nové příležitosti, které vám rok 2021 přinese, a třeba už koncem roku zjistíte, že sami už dávno nejste.

 

 

Měsíční horoskop pro Býky

 

Leden 2021

Pusťte se do něčeho nového, nebo se snažte oživit staré přátelství.

Únor 2021

Zlepšení vztahů na pracovišti může zlepšit vaši kariéru i společenský život.

Březen 2021

Zapracujte na svých projektech a zálibách.

Duben 2021

Zaměřte se na kariéru a finance.

Květen 2021

Snažte se zlepšit vztahy v osobním životě.

Červen 2021

Tento měsíc rozhodně nemusíte řešit finance.

Červenec 2021

Ideální doba pro navázání kontaktu s lidmi, se kterými jste se dlouho neviděli.

Srpen 2021

Zkuste přijmout změny, které vás čekají.

Září 2021

Zaměřte se na milostný život.

Říjen 2021

Skvělý čas pro naplňování snů, představ, a cílů.

Listopad 2021

Dejte si pozor na finance, mohli byste přijít o mnoho.

Prosinec 2021

Nebojte se říct přátelům, jaké máte obavy a starosti.

 

Když to shrneme, rok 2021 bude pro všechny Býky spojený s prací na dosahování cílů, a vytváření nových vazeb s přáteli.