Beran 2020


Horoskop pro znamení Beran na rok 2020
kartarka

Berani, buďte klidní, žádná velká dramata se v roce 2020 nestanou. Pokud ovšem nebudete vy sami chtít. Rok 2020 by měl být pro vás vcelku klidným a stabilním rokem. Žádné velké a významné změny se ve vašem životě nechystají, vyjma těch, které uděláte vy sami o svojí vůli. Takže by vás nemělo nic nepříjemného překvapit. Co se týká malých změn, ty se sem tam objeví, ale do vaší pohody nijak nezasáhnout. Pokud přes to všechno zatoužíte v roce 2020 po nějakém větším vzrušení, budete pro to sami muset něco udělat.

Lidé narození ve znamení Berana, jsou skvělí partneři i přátelé. Máte duši dobrodruha a nikdo se s vámi nenudí. Díky tomu bude pro vás rok 2020 zábavný.

 

KARIÉRA

 

Horoskop na rok 2020 všem Beranům předpovídá poklidné pracovní dny. Vaše kariéra bude letos stabilnější. Pokud chcete dosáhnout nějakého většího pracovního úspěchu, nebo vystoupat po pomyslném kariérním žebříčku více nahoru, připravte se, že vás to bude stát hodně úsilí a tvrdé práce. Není se čeho obávat, už začátek roku 2020 vám přinese příval nové energie, díky které budete moci být v zaměstnání mnohem produktivnější, než dřív. Takhle nabití byste měli vydržet minimálně až do podzimu, možná i do konce roku 2020.

Příležitosti, které se vám naskytnou, budou natolik různorodé, že záleží jen na vás, kterou z nich si vyberete a na jakou cestu se vydáte.

 

LÁSKA

 

Předpovědi na rok 2020 naznačují, že ani v lásce, se žádná velká překvapení nechystají. Po tom, co jste si v minulých letech mohli užít velké výkyvy, nestálost, nesoulad a nespokojenost, v tomto roce se váš milostný život zklidní a stabilizuje.

Snažte se víc přemýšlet, než něco řeknete. Usnadníte si tak spoustu věcí a může vám to pomoci nejen v lásce, ale ve všech vztazích. Pokud byste jednali impulsivně, mohli byste se dočkat nemilých překvapení, o které rozhodně nestojíte.

Rok 2020 bude výborným rokem k navazování nových vztahů, i rozvíjení těch stávajících. Zpátky se vám vrátí to stejné, co do vztahů sami vložíte.

 

Měsíční horoskop pro Berany

 

Leden 2020

Skvělé období pro zahájení podnikání, nebo pro změnu zaměstnání.

Únor 2020

Ideální měsíc pro budování pracovních i osobních vztahů.

Březen 2020

Pocítíte energii k tomu, abyste mohli zvládnout i nejtěžší úkoly.

Duben 2020

Dejte průchod svým konstruktivním nápadům.

Květen 2020

Pozor na podezřelé možnosti přivýdělku.

Červen 2020

Buďte vytrvalí a obrňte se trpělivostí.

Červenec 2020

Pomoc druhým vás naplní pocitem radosti a štěstí.

Srpen 2020

Možná pocítíte v určitých oblastech vašeho života zmatek.

Září 2020

Zajímejte se o možnosti duchovního probuzení.

Říjen 2020

Připravte se na menší změny.

Listopad 2020

Jděte po malých krůčkách, abyste minimalizovali případné ztráty.

Prosinec 2020

Skvělý měsíc, kdy se budete cítit skvěle vy i vaše okolí.

 

Když to shrneme, rok 2020 bude pro všechny Berany rokem nových setkání, zábavy a poznávání všeho nového.