Beran 2021

Kartářky Star
Horoskop pro znamení Beran na rok 2021
kartarka

Horoskop na rok 2021 poukazuje na velké množství změn, které na Berany čekají. Většina z nich bude k lepšímu. Nemusíte se ničeho obávat, osmělte se a vkročte do neznáma. Nikdo není dokonalý a každá chyba vám přinese novou zkušenost a ponaučení do budoucna.

V průběhu roku 2021 budou muset Berani čelit mnoha rozhodnutím. Volby, které z takových rozhodnutí vzejdou, budou částečně ovlivněny postavením planet, ale konečné rozhodnutí bude pouze na vás. To, jak se rozhodnete, určí, jaký pro vás rok 2021 bude.

 

KARIÉRA

 

V roce 2021 se dostane Beranům velké pomoci v upevňování vztahů a to nejen v osobním, ale i pracovním životě. Největší pozitivní dopad budete pozorovat u komunikace na pracovišti. Díky ní bude práce na projektech zaměřených na týmovou spolupráci, mnohem snazší.

Jestli si brousíte zuby na nové místo, povýšení, nebo pracovní postup, začněte o to usilovat hned z kraje roku. Nejlepší podmínky budou pravděpodobně v lednu a únoru 2021.

 

LÁSKA

 

Horoskop na rok 2021 přináší skvělé zprávy ohledně milostných vztahů. Komunikace mezi partnery bude jednodušší. Snažte se tedy dohnat, co jste díky nedostatečné komunikaci v minulosti, zanedbali. Pokud by se vám takový restart nepovedl hned, nezoufejte a nesnažte se problémy řešit jinak, nebo s někým jiným. Všechno máte jen ve svých rukou a jen vy se musíte rozhodnout, jestli chcete bojovat, nebo se vzdát. V druhé polovině roku 2021 přijde zasloužené šťastnější a klidnější období, které bude trvat až do prosince.

Nezadaní dostanou nejlepší příležitost k seznámení v lednu a únoru, kdy budou jejich komunikační schopnosti na nejvyšší možné úrovni. Od července pak přijde druhá vlna možností seznámit se, která potrvá až do začátku roku 2022

 

 

Měsíční horoskop pro Berany

 

Leden 2021

Obnovený pocit energie vás posune vpřed.

Únor 2021

Věnujte se rozvoji vašich přátelských, milostných i pracovních vztahů.

Březen 2021

Snažte se držet emoce na uzdě.

Duben 2021

Buďte sebejistější a dokážete zázraky.

Květen 2021

Musíte najít rovnováhu mezi osobním a pracovním životem.

Červen 2021

Vyhněte se čemukoliv, co vyžaduje vaši trpělivost.

Červenec 2021

Věnujte se více partnerovi a rodině a přátelům.

Srpen 2021

Očekávejte velmi překvapivé setkání.

Září 2021

Opusťte svoji komfortní zónu a zkuste zažít něco nového.

Říjen 2021

Budete mít velké štěstí po finanční stránce, ale neštěstí v lásce.

Listopad 2021

Zjistíte, že jste více kreativní, než jste mysleli.

Prosinec 2021

Čekají vás velmi důležitá rozhodnutí a změny v osobním životě.

 

Když to shrneme, rok 2021 bude pro všechny Berani rokem změn. Budete mnohem více kreativní, pečlivější a plní energie.