kartarky star

Irena

offline
Kartářka právě telefonuje
Online
Česko: 906428070, linka č.1
Slovensko: 900799158, linka č.1
kartarka
Zdravím, pojďte dál :).
Nejste-li pravidelný klient, nebo váháte, zda se vůbec karet zeptat, ptejte se. "Zeshora" vědí, proč máte takovou myšlenku, takže do toho. Kladením otázek se netrapte, vámi sdělené si přeberu, co mi nebude jasné, zeptám se, zkušeností a praxe s lidmi mám dost.

Nedělám minulé životy, mám na to zatím odlišný názor než je běžné, takže na to se neptejte kým jste byli, nezabývám se tím. Máte-li tzv.karmický problém, poznám to, najdeme spolu optimální řešení, jak pomyslný řetězec přetnout. Jde o to, aby se Vám neopakovalo to samé dokola, tím spíš, že frekvence podobné situace v životě se v časem zrychluje.

Někdy je problém v energetickém zablokovaní, pomohu. Jde o práci s čakrami a aurou, bloky odblokujeme, tělo zharmonizujeme :). Co nejde zevnitř, půjde zvenčí. U rituálu, čarování na přání, si nechávám prostor k posouzení, zda je momentálně rituál vhodný, ale zase, domluvíme se, co je pro Vás optimální a uděláme to. Karty: v začátcích jsem používala jen Crowleyho tarot, z něho vycházím dodnes, ale používám již jiné sady-keltské, vesmírné, atd. Úplně na začátku, to se ještě u nás vykládací karty neprodávaly, jsem vykládala z "mariášek", ty nejdou tolik do hloubky jako tarot, ale jsou výborné k rychlému přehledu, možná se k nim někdy vrátím.

Co nevím: toho je víc, než bych chtěla, na něco nemám hlavu, něco nestihnu
Co vím: ještě se dožiji jiného pojetí matematiky a fyziky
Co platí: "Vše, co si umíš představit, je reálné". Pablo Picasso

S láskou a nekonečnou pokorou k přírodě a zákonům vesmíru, Irena

Další kartářky

kartarka

Amanda

offline
Právě telefonuje
Slovensko: linka č.6
kartarka

Graciela

offline
Právě telefonuje
Slovensko: linka č.3
kartarka

Kasandra

offline
Právě telefonuje
Slovensko: linka č.7
kartarka

Ema

offline
Právě telefonuje
Slovensko: linka č.8