Karma

offline
Kartářka právě telefonuje
Online
Česko: 906428070, linka č.2
Slovensko: 900799158, linka č.2
kartarka

Vítám Vás,
Jsem tu proto, abych pomohla každému, kdo o to požádá.
Kdo mým schopnostem důvěřuje, dává svolení vesmíru, abych byla prostředníkem k odpovědím na jeho otázky. Na Vaše otázky odpovídám napojením na vesmírnou energii, prostřednictvím různých karet, kyvadla a vizí.

Společně najdeme vznik problému a způsob jeho vyřešení, nebo jen nahlédneme, co si pro vás přichystala Vaše budoucnost. Andělé nás provázejí celý život od narození... ... představte si, že jsem kouzelná tetička, která pro Vás přivolá Anděly na pomoc, pro radu i oporu.

Pokud nevíte, jakým směrem se má Váš život ubírat, nevíte, jak vyřešit daný problém, pak si vyslechněte Andělské poselství přímo pro Vás, a nechte působit jejich energii na splnění Vašich přání. Cítíte se unavení, vyčerpaní a máte pocit, že život je jedno velké trápení? Kyvadlem najdu blokády na Vašich hlavních čakrách a s pomocí Archanděla Rafaela očistím Vaše energetická centra od všech negativních energií.

Vysvětlím Vám, jak k blokádě došlo a jak danou čakru udržovat v harmonii. Nabídnu Vám radu, jak změnit způsob života, abyste si ho užívali plnými doušky.

S Láskou pro všechny KARMA


Další kartářky

kartarka

Irena

offline
Právě telefonuje
Slovensko: linka č.1
kartarka

Karma

offline
Právě telefonuje
Slovensko: linka č.2
kartarka

Rea

offline
Právě telefonuje
Slovensko: linka č.3
kartarka

Ája

offline
Právě telefonuje
Slovensko: linka č.4